ثبت‌نام از داوطلبان تهرانی برای فعالیت در قرارگاه جهادگران سلامت + نحوه ثبت‌نام

۱۵ اسفند ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۵ اخبار
تعداد بازدید:۷۱
قرارگاه جهادگران سلامت در فراخوانی از نیروهای داوطلب استان تهران جهت خدمت در این قرارگاه دعوت به عمل آورده است.

قرارگاه جهادگران سلامت، متشکل از سازمان تبلیغات اسلامی، خانه طلاب جوان، تشکل فراگیر تبلیغ گروهی طلاب و مؤسسه امیر بیان، فعالیت خود را با همکاری وزارت بهداشت و درمان، از ۷ اسفند آغاز کرده است.

در پی فراخوان قرارگاه در جهت همکاری طلاب و عموم مردم به‌عنوان همراه بیمار در بیمارستان و توزیع اقلام بهداشتی و همچنین خرید مایحتاج سالمندان و استقبال فوق‌العاده، قرارگاه در دوشاخه «تأمین و اعزام نیروی انسانی» و «رسانه» فعالیت‌های خود را سامان داده است.

باوجوداینکه قرارگاه جهادگران سلامت ابتدا فعالیت خود را در شهر مقدس قم آغاز کرد اما در سایر استان‌ها همچون تهران و قزوین نیز این قرارگاه تشکیل‌شده و فعالیت خود را آغاز کرده است.

در همین راستا، قرارگاه جهادگران سلامت در فراخوانی از نیروهای داوطلب جهت خدمت در این قرارگاه دعوت به عمل‌آورده است. در این فراخوان که به همت حوزه‌های علمیه، هیئات مذهبی، مجموعه‌های فرهنگی-تربیتی شهر تهران برای مقابله با ویروس کرونا برپاشده است، از داوطلبان خواسته‌شده برای عضویت و اعلام آمادگی عدد 1 را به شماره‌ها و شناسه‌های زیر(در تمامی پیام‌رسان‌ها) ارسال نمایند:

لازم به ذکر است، شاخه «تأمین و اعزام نیروی انسانی» قرارگاه جهادگران سلامت، مسئولیت سامان‌دهی داوطلبین را انجام می‌دهد و داوطلبان فعالیت‌های همچون همراهی بیمار، توزیع اقلام بهداشتی، تأمین مایحتاج گروه‌های آسیب‌پذیر مانند سالمندان و بیماران ریوی و تنفسی و همراهی با اعضای خانه بهداشت را انجام خواهند داد و بخش رسانه‌ای قرارگاه نیز در تلاش است تا به نحو شایسته‌ای فعالیت‌های این جهادگران را اطلاع‌رسانی کند.

کلید واژه ها: مدرسه‌عالی و دانشگاه شهیدمطهری کرونا ویروس قرارگاه جهادگران سلامت روابط عمومی


نظر شما :